אודותיי

 
     
 

שמי רוזט , אני נשואה ללירון ואמא להילה בת שמונה וחצי, נגה בת שש וחצי ומאור בן ארבע.
אני בוגרת תואר ראשון באומנות וארכיאולוגיה ובמשך שנים עבדתי בהייטק. תמיד אמרו לי שאני מבינה ילדים ושיש לי גישה לאנשים.

במהלך חופשת הלידה, גיליתי שההורות היא משהו טבעי אצלי והיא חלק בלתי נפרד ממני. החלטתי לעשות שינוי וכיום אני יועצת שינה מוסמכת לתינוקות ופעוטות. אני מרגישה שבעבודתי אני מביאה משהו מעצמי ואת האני מאמין שלי ועוזרת בכל יום לאנשים שונים ומקבלת סיפוק מכך.

בשנים האחרונות כשמסביבנו נולדו המון תינוקות וכשביתנו הילה נכנסה לחיינו ראינו שנושא השינה הוא אחד הנושאים הכי חשובים ומשמעותיים בחיינו ובחיי התינוקות והילדים בפרט.

אנחנו כהורים החלטנו להקנות לבתנו הרגלי שינה נכונים עוד מההתחלה והילה הייתה נרדמת לבד במיטתה בשנות היום וגם במשך שנת הלילה.

בעקבות ההצלחה הועלו שאלות מצד חברינו ביניהם: כיצד הילדה נרדמת לבד במיטה?

איך היא ישנה הרבה שעות רצוף? הבנתי שלספר מניסיוני זה לא מספיק והתחלתי לקרוא קצת בספרות ,דבר שהוביל אותי ללימודים בקורס להכשרת יועצות שינה בשיטת 'לילה טוב' .

כשהילה הייתה בת חצי שנה נוכחתי לדעת שלא מספיק להקנות הרגלי שינה טובים לתינוקות אלא צריך לאורך הדרך לשים לב לגורמי תלות שונים,אצלנו התפתח תלות במוצץ (כנסו לMy Story כדי לקרוא את הסיפור המלא).

בהמשך נתקלתי בהרבה הורים עם בעיות שינה אצל ילדיהם, שאומרים שכואב להם לשמוע את הילד בוכה והם עושים הכל כדי להרגיע אותו ומעלים שאלות רבות כמו:

איך אפשר לגמול את הילד מבקבוק בלילה? הוא בוכה אז זה אומר שהוא רעב!? הילד ישן איתנו במיטה איך מרגילים אותו למיטה שלו?

כיצד אפשר לעזור לילד שלי להירדם לבד? ועודההורים לרוב מבולבלים היות ואין להם את הכלים וההדרכה הנכונה לכך!

כשהכרתי את התחום מיד ידעתי שזה היעוד שלי ושזו תהיה הדרך שלי. כך,חשבתי, אוכל לסייע להורים ולתת להם בצורה מקצועית את הכלים איך להקנות לילדיהם הרגלי שינה טובים כך שיירדמו באופן עצמאי וישנו לילה רצוף. להראות להורים שאפשר אחרת

אני מתגוררת ברחובות אך עובדת עם הורים מכל הארץ ובעולם.
אתם מוזמנים להצטרף אליי במסע ללילות שקטים, שלווים ורגועים יותר.

רוזט